O firmie

FIRMA

KART PAK, właściciel Bakaliowej Krainy to firma działająca od roku 1991, posiadająca stabilną pozycję na rynku i jedną z najdłuższych historii w tej branży w Polsce. Cieszy się zaufaniem stale rosnącej liczby odbiorców i wciąż się rozwija. Fundamentem naszej działalności jest nieodmiennie doskonała jakość dostarczanych bakalii.

Bakaliowa Kraina to nasza marka, utrwalająca się w świadomości klientów i sprzedawców od roku 1993. W objętej nią ofercie znajdują się wszystkie pozycje poszukiwane przez polskich klientów, a kojarzone z bakaliami, orzechami, migdałami, suszonymi owocami. Oferujemy także produkty solone i karmelizowane, jak również ciekawe mieszanki czy prawdziwe hity sprzedażowe związane ze świątecznymi tradycjami.

Jesteśmy nastawieni na rozwój, rodzinny charakter firmy wpływa pozytywnie na jej stabilność i planowanie przyszłości. Następnemu pokoleniu przekazujemy z dumą wieloletnią wiedzę na temat sprzedawanych przez nas produktów, a nasze doświadczenie opiera się na trwającej już ćwierć stulecia intensywnej pracy.

Cenimy dobre praktyki biznesowe, pielęgnujemy kontakty z naszymi najlepszymi dostawcami, stale odkrywamy nowe smaki i aromaty. Angażujemy się w promowanie zdrowego stylu życia. Zależy nam, by szerokie rzesze konsumentów korzystały z bogactwa owoców, orzechów, ziaren, które w wielu krajach są podstawą wyżywienia, a u nas stanowią nieocenione jego dopełnienie. Cieszy nas wzrastająca popularność dostarczanej przez nas żywności wśród sportowców, młodzieży, osób intensywnie pracujących zawodowo oraz całych rodzin i seniorów.

Możemy też z dumą wspomnieć o wieloletnim wspieraniu przez KART PAK imprez o charakterze turystycznym i sportowym

Silni mocą tradycji zwracamy się ku nowoczesności, gdy uruchamiamy nowe linie produkcji i instalujemy nowoczesne maszyny do pakowania. Z roku na roku rośnie liczba Klientów Bakaliowej Krainy, a my staramy się sprostać wymaganiom rynku.

Otwarci na przyszłość, nawiązujemy współpracę z kolejnymi podmiotami podejmującymi sprzedaż produktów Bakaliowej Krainy. Czekamy na Ciebie, jeśli tylko zechcesz budować trwały sukces razem z nami.

MARKA

BAKALIOWA KRAINA - To marka nie tylko rozpoznawalna i coraz częściej wybierana przez konsumentów, ale też ceniona przez właścicieli sieci handlowych, hurtowni oraz sprzedawców detalicznych.

Od wielu lat dokładamy starań, by wszystkie pozycje asortymentu spełniały najwyższe standardy jakości i oferowane były w przystępnych, atrakcyjnych cenach.

Dbamy o rozwój Bakaliowej Krainy od roku 1993, a ogromne doświadczenie, kapitał wiedzy i dobre kontakty coraz bardziej nam w tym pomagają.

Efektem takich działań jest wieloletnia współpraca z odbiorcami, rozwój firmy, zadowolenie klientów. Rodzinna firma, jaką jest KART PAK, stawia na biznes odpowiedzialny, na siłę kapitału społecznego. Dlatego wprowadzamy także rodzime produkty, pochodzące od polskich producentów orzechy włoskie i laskowe, czy suszone śliwki, jabłka, gruszki oraz cieszące się ogromnym wzięciem świąteczne mieszanki kompotowe.

Dbamy, by najczęściej poszukiwany asortyment z rynku orzechów, suszonych owoców, pestek, migdałów, owoców i orzechów karmelizowanych czy solonych był stale obecny w ofercie Bakaliowej Krainy. Wciąż pracujemy też nad nowościami.

WSPÓŁPRACA

KART PAK to stabilny rozwój trwający już trzecie dziesięciolecie, rozpoznawalna i ceniona marka, solidne kontakty handlowe i realne perspektywy na przyszłość dla nas i dla wszystkich naszych partnerów.

Zapraszamy do współpracy sieci handlowe, hurtownie, zakłady cukiernicze i piekarnie oraz placówki sprzedaży detalicznej.

Otwarci jesteśmy zarówno na współdziałanie incydentalne jak i długotrwałe, oparte na zaufaniu oraz konsekwentnej realizacji zamierzonych planów. Z szacunkiem, zrozumieniem i ciekawością odnosimy się do wszelkich propozycji biznesowych. Aktywnie poszukujemy nowych partnerów w interesach.

Jesteśmy zainteresowani Państwa pomysłami, nowymi ideami. Odpowiemy na każde zapytanie, pochylimy z uwagą nad każdą propozycją.

Oferujemy:

  • niezmiennie wysoką jakość
  • przejrzystą politykę cenową,
  • partnerskie relacje
  • szybkie podejmowanie decyzji.
  • fachowe doradztwo,
  • otwartość, zrozumienie i wsparcie.